Z roku na rok esport zdobywa co raz większą popularności na świecie, także w Polsce. Esport to nic innego jak rozgrywki polegające na rozgrywaniu sieciowych meczy w grach komputerowych. Ta dyscyplina jest szczególnie popularna wśród młodych osób, które z wielką uwagą śledzą rozgrywki profesjonalnych graczy w swoich ulubionych grach online.

Firmy bukmacherskie, które dostrzegły potencjał oraz popularności esportu postanowiły wprowadzić ofertę pozwalającą obstawiać wyniki meczów w rozgrywkach sieciowych. Gdzie możemy obstawiać mecze eSportu i co zaoferowali swoim klientom polscy bukmacherzy? Przekonajmy się!

Gdzie obstawiać mecze eSport?

To pytanie zadaje sobie wielu fanów rozgrywek e-sportowych. Wielu bukmacherów w Polsce posiada w swojej ofercie możliwość obstawiania zakładów na różnego rodzaju rozgrywki i turnieje popularnego eSportu, ale który bukmacher najbardziej spełnia oczekiwania klientów?

Pierwszym bukmacherem w Polsce, który wdrożył możliwość obstawiania rozgrywek e-sportowych jest LV BET. Do tej pory oferta bukmachera wydaje się być najlepsza ze względu na dużą ilość zdarzeń oraz wysokie kursy. LV BET daje nam możliwość obstawiania najpopularniejszych gier komputerowych online takich jak: CS:GO, League of Legends, Hearthstone, Starcraft 2, DoTa 2 czy chociaż Overwatch. Fani e-sportu i zakładów bukmacherskich bez wątpienia mogą liczyć na wysokie kursy oraz liczne promocje.

Totalbet również może pochwalić się bardzo bogatą ofertą zakładów e-sportowych. Bukmacher bez wątpienia posiada w swojej ofercie najdłuższą listę wydarzeń i turniejów esportowych. Totalbet zadbał o to, aby fani takich gier jak CS:GO, LoL, DoTa 2, Overwatch, King of Glory, Rainbow Six, Starcraft, Heroes of the Storm, Rocket League mogli cieszyć się możliwością śledzenia i obstawiania rozgrywek w powyższych dyscyplinach e-sportu.
Długa lista rozgrywek oraz wysokie kursy zapewniają dużą satysfakcje klientom korzystającym z oferty Totalbet.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Nie możemy zapomnieć o ofercie, którą przygotował dla nas PZ BUK. Bukmacher oferuje swoim klientom długą listę rozgrywek oraz jedne z najwyższych kursów na rynku. W PZ BUK mamy możliwość obstawiania rozgrywek esportowych z gier takich jak: CS:GO, League of Legends, DoTa 2, Overwatch, Starcraft oraz Rainbow Six. Firma pojawiła się dość niedawno na polskim rynku, a mimo to szybko zyskała dużą popularność wśród typerów gier online.

Fortuna to kolejny bukmacher, gdzie możemy obstawiać mecze eSportu. Firma co prawda skupia się tylko na największych turniejach esportu, ale z pewnością nie możemy narzekać na wysokość kursów. Warto wspomnieć, że Fortuna w dużej mierze zaangażowała się w promowanie i sponsorowanie rozgrywek e-sportowych. W ofercie bukmachera możemy obstawiać zakłady z najpopularniejszych turniejów gier komputerowych takich jak CS:GO, LoL czy DoTa 2.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Gdzie oglądać esport w necie?

Gdzie jeszcze możemy obstawiać i oglądać mecze eSportu? Na naszej liście znalazły się również firmy bukmacherskie takie jak STS, Superbet, Fortuna czy LVBET.

Legalni Bukmacherzy pozwalają nam obstawiać rozgrywki sieciowe z najbardziej popularnych gier wraz z atrakcyjnymi kursami. Na liście gier znajdziemy takie sieciówki jak CS:GO, LoL, DoTa 2, Starcraft, Rocker League, Rainbow Six, Team Fortress 2 i Overwatch.

Esport bez wątpienia staję się co raz bardziej popularny wśród bukmacherów. Zanim zdecydujemy się na obstawianie rozgrywek esportu u danego bukmachera powinniśmy szczegółowo przejrzeć wszystkie oferty gier oraz wydarzeń, którymi jesteśmy zainteresowani.

Oglądaj esport na www.sts.pl