Mieszane sztuki walki cieszą się nie tylko w naszym kraju ogromną popularnością. Tym samym pojawia się coraz więcej organizacji MMA, które dostarczają nam sportowych emocji. Tak jak na świecie dominuje UFC, to u nas od wielu już lat niepodzielnie rządzi KSW. Organizacja duetu Martin Lewandowski i Maciej Kawulski, rocznie organizuje kilka gal, które przyciąga rzesze zainteresowanych kibiców.

Konfrontacja Sztuk Walki to organizacja stojąca na najwyższym światowym poziomie pod kątem oprawy i samych walk. Tym samym warto obejrzeć przynajmniej jedną taką galę, aby wyrobić sobie na ten temat opinię.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Gdzie oglądać MMA, które serwuje nam KSW?

Opcji jest tutaj kilka i w tym tekście postaramy się je przedstawić nieco bliżej.

Walki z udziałem takich fighterów, jak chociażby Mamed Khalidov, Borys Mańkowski, Mariusz Pudzianowski, Szymon Kołecki czy Łukasz Jurkowski zawsze gwarantują duże zainteresowanie. Przed pandemią każdorazowo ci wspaniali wojownicy potrafili wypełnić największe polskie hale. Dziś jednak zmuszeni jesteśmy w znacznie większym stopniu zmagania tych herosów śledzić w telewizorze czy przez internet.

Na szczęście transmisje z KSW stoją na wysokim poziomie, a sam widz ma na to wiele sposobów. Można więc wybierać pomiędzy telewizją, komputerem, laptopem czy urządzeniem mobilnym. Wystarczy bowiem szybie łącze internetowe i otwiera się przed nami możliwość śledzenia walk w formule MMA na takich zasadach, które nam w pełni odpowiadają.

Kto transmituje MMA w wydaniu KSW?

Telewizja Polsat lub też może KSW TV? To dwa najpopularniejsze rozwiązania w kwestii tego, w jaki sposób możemy śledzić transmisje z KSW. Wystarczy bowiem wykupić PPV, mieć dostęp do telewizji Polsat albo też odpowiednio szybki Internet i już możemy cieszyć się z faktu nadchodzącej gali. Potyczki w ramach KSW w zasadzie od samych początków są związane z telewizją Polsat.

Na przestrzeni lat współpraca ta zaowocowała milionami widzów przed telewizorami. Tym samym stał to się ważny element ramówki Polsatu. Jednak wraz z postępem technologicznym i możliwościami, jakie on daje, postanowiono też przybliżyć gale MMA również Internautom.

W tym też celu powstało KSW TV, czyli specjalna internetowa platforma, gdzie odbywają się najwyższej jakości transmisje online. Jest to bezpieczna strona www, gdzie każdy zainteresowany może wykupić transmisję PPV. Niepowtarzalną zaletą tego rozwiązania jest jakość HD i to bez zacinania. Warto też dodać, że na podobnej zasadzie da się oglądać transmisje z KSW poprzez platformę ipla.tv.

Gdzie oglądać MMA KSW za darmo?

Tak to jest możliwe i to w sieci, ponieważ znajduje się tam szereg witryn pozwalających na taką właśnie formę oglądania. Tym samym jak tylko zbliża się kolejna edycja gali KSW, to warto odnaleźć pasującą nam transmisję. Opcja, gdzie konkretnie obejrzymy KSW za darmo, należy już do naszych indywidualnych preferencji.

Wymogi oglądania gal w sieci

Obecnie bez najmniejszych przeszkód transmisje z KSW mamy sposobność oglądania nie tylko na komputerach, ale też urządzeniach mobilnych. Oczywiście, jeżeli zależy nam na tym, aby pasjonować się walkami na najwyższym poziomie, to powinniśmy sprawdzić, czy nasze urządzenie spełnia wymogi niezbędne do korzystania ze streamu.

Gdzie oglądać MMA, aby nie sprawiało to komplikacji? To proste! Nasz system operacyjny i przeglądarka muszą być aktualne.

Do tego czasem wymagane jest to, aby dodatki blokujące reklamy były wyłączone. Pamiętajmy też, aby wszystkie transmisje z KSW śledzić na urządzeniach, które mają szybki Internet. Tym samym unikniemy wszelkich przerw i zacięć obrazu podczas transmisji wideo. Sama Federacja KSW zresztą sugeruje na swoich stronach www, aby kibice korzystali z łącza będącego przynajmniej na poziom

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI