Dziś dowiesz się sporo o zakładach bukmacherski a dokładniej – kto to jest bukmacher

W naszym kraju od nieco ponad trzech lat weszła nowelizacja ustawy regulująca gry hazardowe. Od tego momentu jasno zostały określone zasady uczestnictwa, a także legalności poszczególnych podmiotów. Dzisiaj przedstawimy krótki przewodnik dla zainteresowanych, na temat obstawiania kuponów, a także ogólnie tego, kto to bukmacher.

Jak wybrać odpowiedniego bukmachera?

Aby wybrać odpowiedniego bukmachera najlepiej przejrzeć wszystkie regulaminy i oferty od legalnych bukmacherów. Na ten moment mamy ich 19. na polskim rynku. Ważne są sporty, które można obstawiać, a także bonusy i promocje, czy dodatkowe atuty, jak chociażby dobry cashout (szybsze zamknięcie kuponu, przed rozegraniem wszystkich meczów), czy możliwość oglądania spotkań na żywo.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł

Jeśli chodzi o bonusy i promocje, to warto skupić się nie tylko na samych kwotach, ale również wymogach, jakie określa bukmacher w celu spieniężenia otrzymanych środków bonusowych. Chodzi o obrót – czy będzie on dwu, trzy, cztero, czy pięciokrotny, a także, czy zawarte są również warunki dotyczące minimalnego kursu.

Na takiej podstawie można wybrać, który z bukmacherów będzie odpowiedni dla nas i po prostu się zarejestrować.

Czym zajmuje się bukmacher?

Żeby zrozumieć w 100% kto to jest bukmacher, musimy opisać same zakłady bukmacherskie, które oferują właśnie firmy zajmujące się hazardem. Zakłady bukmacherskie to możliwość obstawiania wielu kombinacji na zawody sportowe, czy od niedawna e-sportowe, a także wszystkie inne dziedziny życia, które bukmacher uzna za odpowiednie do typowania.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Bukmacherzy tworzą odpowiednie kursy na zdarzenia (wyniki meczów, ilość bramek, rzutów rożnych, zwycięzcę poszczególnych części rozgrywek, i wiele więcej). Gracze oczywiście sami mogą wybrać, co ich interesuje i obstawić wszystko to, co zaoferuje bukmacher. Na kuponie może być zarówno jeden typ, jak i około trzydziestu. Minimalna stawka kuponów to 1-2 złote, maksymalnie można postawić tyle, ile się chce.

Postawiona kwota mnoży się z kursem, który mamy za postawione typy i tak tworzy się ewentualna wygrana, którą otrzyma gracz, jeśli wszystkie wskazane zakłady zostaną pozytywnie wytypowane.

Jak się zarejestrować?

Kiedy już wiemy, czym zajmują się zakłady bukmacherskie i wiemy, kto to bukmacher, to warto przejść do praktycznych zagadnień. Jeśli zainteresowany gracz wybrał już swojego bukmachera, czas się zarejestrować. Jest to naprawdę intuicyjne i trwa kilka minut.

Wystarczy wejść w „zarejestruj się” na poszczególnych stronach bukmacherskich i wypełnić formularz, podając: imię, nazwisko, adres, e-mail, PESEL, skan dokumentu tożsamości (w celu weryfikacji), numer konta bankowego i numer telefonu. Wtedy wystarczy czekać na maila zwrotnego… i gotowe.

 

Co najlepiej obstawiać?

Na sam koniec wskażemy kilka wskazówek, na czym się skupić przy obstawianiu pierwszych kuponów. Najlepiej rozpocząć od sportów, które nowy gracz zna najlepiej – tylko to, co nas interesuje, może przynieść na początku zysk.

Po drugie – ilość typów na kuponie również nie może być zbyt duża. Najlepiej byłoby obstawiać SOLO, jednak wymaga to sporych nakładów finansowych, dlatego 3-4 zdarzenia na kuponie będą idealne na początku. Pamiętajmy, obstawianie nie ma sensu, jeśli nie dokonuje się analizy statystyk. To najważniejsza część typowania.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI