Włoska Serie A jest jedną z najmocniejszych lig piłkarskich w Europie a ponadto w Polsce jest odbierana poprzez pryzmat naszych zawodników grających na Półwyspie Apenińskim. Ostatnimi czasy z naszych zawodników, w 'słonecznej Italii’ występowali bądź nadal występują tacy piłkarze jak m.in. Krzysztof Piątek, Wojciech Szczęsny, Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik.

Serie A dobrze się ogląda, gdyż tamtejsze kluby grają ładną dla oka piłkę. Z jednej strony Włosi od lat słyną z catenaccio, czyli z systemu skutecznej obrony oraz błyskawicznego przechodzenia do kontrofensywy, z drugiej zaś strony napływ zawodników z Ameryki Południowej powoduje, że jest to liga zaawansowana technicznie.

Zdobycie tytułu przez Inter Mediolan w sezonie 2020/2021, dodam, że po wieloletniej hegemonii Juventusu Turyn, spowoduje, że tamtejsza liga będzie jeszcze chętniej oglądana.

Ale gdzie oglądać Serie A?

Liga włoska w Superbet to świetna propozycja, gdyż bukmacher ten ma w swojej ofercie bardzo dobre, konkurencyjne względem konkurencji oferty kursów. Superbet jest lubiany przez polskich klientów zakładów bukmacherskich.

Dzieje się tak dlatego, że oferuje wiele bonusów oraz promocji. Liga włoska w Superbet jest możliwa do obejrzenia, kiedy tylko się zarejestrujemy.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

 

Superbet TV możemy oglądać, jeśli tylko posiadamy aktywne konto gracza oraz dostęp do Internetu. Klienci Superbet nie muszą posiadać określonej kwoty na koncie ani też nie muszą zawierać zakładu, ażeby móc oglądać transmisję wydarzeń sportowych na Superbet TV.

Po zalogowaniu należy, wejść w zakładkę ’zakłady na żywo’, by móc obserwować interesujące nas rozgrywki.

Serie A w Superbet to możliwość śledzenia Serie A, jak również Coppa Italia. Jest to doskonałe rozwiązanie, zważywszy, że czasami wielcy piłkarze występują w Serie B. Żeby nie być gołosłownym, wskażę na Mario Balotelliego, który ostatnimi czasy grywał w piłkę w barwach klubu AC Monza, właśnie z zaplecza elity włoskiej piłki, dla możliwości oglądania również takich zawodników śledzi się rozgrywki Coppa Italia.

Superbet TV

Superbet TV oferuje ponad 50 transmisji dziennie. Gdzie oglądać Serie A w Superbet TV? Możemy oglądać na dwa sposoby, na ekranie naszego komputera oraz za pomocą aplikacji mobilnej, na tablecie bądź smartfonie.

Bukmacher Superbet posiada licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów sportowych, więc w związku z tym na obszarze Polski, wszystkie produkty, które, oferuje, są w pełni legalne. Superbet jest stosunkowo nowym bukmacherem, który rozpoczął swą działalność w lutym 2020 r., ma ambicje się rozwijać, by stać się czołowym graczem na rynku.

Przemyślaną opcją jest symbol kamery, która wskazuje czy dane wydarzenie będziemy mogli w Superbet TV śledzić, czy też nie otrzymamy takiej możliwości. Superbet ma szansę, żeby w przeciągu kilku kolejnych lat zdobyć główną rolę na rynku zakładów bukmacherskich.

Superbet wychodzi do klienta z innowacyjnymi pomysłami, jednym z nich jest rozliczenie zakładów przed zakończeniem meczu. Idea opiera się na tym, że obstawiamy daną przewagę, zanim dane zdarzenie się nie zakończy, vide klient obstawia, że w meczu AC Parma z SSC Napoli, rozgrywanym na Estadio Tardini, do 75 minuty gospodarze będą przewodzić dwoma bramkami, jeśli dany wynik ma miejsce, kupon rozliczany jest przed ostatnim gwizdkiem sędziego, co można zapisać na plus, że pieniądze w razie zwycięstwa, szybko spływają na konto gracza.

Oglądaj Serie A i odbierz bonus

Liga włoska w Superbet to również wiele bonusów oraz promocji. Bukmacher ten, choć funkcjonuje również w formie naziemnej/stacjonarnej, głównie dał się poznać poprzez działania, które podejmuje w sieci. Superbet będzie się rozwijał, gdyż jest finansowany przez bogate fundusze m.in. przez amerykański Blackstone. Superbet działa systematycznie i konsekwentnie rozwija swoją ofertę.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę