Gdy patrzysz na spis meczów Mundialu i masz świadomość, iż nadal na długo przed zaczęciem MŚ jesteś w stanie odgadnąć która reprezentacja wyjdzie z grupy, która reprezentacja zmierzy się w ćwierćfinale, a która reprezentacja wygra puchar świata w piłce nożnej?

Sprawdź się jako typujący i dołącz do pojedynku o 1 000 000 ZŁ za właściwe wytypowanie przebiegu Mistrzostw Świata 2022. Wspomniana kwota pozostanie rozdzielona proporcjonalnie przez ilość wszelkich obstawiajacych, którzy poprawnie wytypowali wszystkie etapy Mundialu w Piłce Nożnej, wraz z ostatecznym wynikiem spotkania finałowego.

Do tego, w toku konkursu „Wyzwanie Fortuny, pozostanie przeprowadzony zestawienie użytkowników, w jakim klienci mają okazję pozyskać nagrodę w formie Punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus, jakich zasób ma wartość powyżej 100 000 zł. 50 obstawiajacych z najwyższą ilością punktów uzyska wygraną. Stopień gratyfikacji będzie zależała, od miejsca, które de facto zajmie typer.

Wyzwanie Fortuny – reguły

Termin: 10.11 – 20.11.2022 (do g. 17:00)

W ciągu dostępności konkursu trzeba posiadać konto i zalogować się na na wortalu www.efortuna.pl, alternatywnie poprzez aplikację mobilną tudzież wypełnić „drabinkę” turniejową dotycząca poszczególnych etapów w toku Mundialu w Piłce Nożnej 2022 (w dole odnajdziesz drobiazgową instrukcję, jakim sposobem stopniowo właściwie przekazać akces ze osobistą drabinką).

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Nagrodę podstawową w Quizie to pula 1 000 000 zł rozdysponowana proporcjonalnie do liczby wszelkich obstawiajacych, którzy akuratnie skreślili wszystkie etapy Mundialu w Piłce Nożnej 2022, łącznie z ostatecznym wynikiem spotkania w finale MŚ 2022.

Możność obstawienia turnieju będzie otwarta, jak zalogujesz się na swoje konto typera na www.efortuna.pl.

Quiz jest darmowy to oznacza że nie wymaga depozytu a nawet skreślać zakładu.

Ważka informacja! Zastanów się dobrze konstrukcję własnej drabinki. Masz tylko jedną próbę.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI