Dziś poznasz proste sposoby obstawiania meczów na zakładach u bukmacherów online.

Każdy rozpoczynający swoją przygodę z obstawianiem bukmacherki chciałby zacząć od razu na niej zarabiać. Oczywiście, jest to główny cel zakładów bukmacherskich, jednak bez odpowiedniego przygotowania trudno będzie „być na plusie”.

Dzisiaj zajmiemy się metodami obstawiania meczów. Podamy kilka zasad, które warto przestrzegać, aby móc grać skuteczniej.

Jak dobrać odpowiednie sposoby obstawiania?

Po pierwsze warto jest skupić się na poszczególnym rodzaju zakładów. Każdy typer powinien wybrać swój typ obstawiania – a wszystko w zależności od tego jakie ma fundusze, a także jaką posiada wiedzę na temat sportu. Pierwsza z metod obstawiania meczów dotyczy typu zakładów.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

• Zakłady SOLO

Pierwsze typ kuponów, który można obstawiać, to pojedyncze spotkanie, stąd nazwa SOLO. Gracz wybiera jeden mecz, w którym decyduje się obstawić daną kombinację lub po prostu wynik meczu. Statystycznie najłatwiej jest go trafić – przy postawieniu na wynik jest to ponad 30%. Minusem na pewno jest to, że aby mieć możliwość wygrania wyższej kwoty należy też wnieść wyższą stawkę – kursy na takie kupony to okolice 1.8-3.0.

• Zakład AKO

Zakłady AKO, to możliwość obstawiania minimum dwóch zdarzeń, do maksymalnie nawet 30. Tutaj polecamy obstawiać około 2-4 spotkań na kuponie, aby szanse pozostały wysokie na ewentualną wygraną. Przy większej ilości i tworzeniu „taśm” trudno jest już trafić, ponieważ szanse na wygraną sięgają około 1-5%.

• Gra systemowa

Ostatni rodzaj zakładu to Maxikombi, czy inaczej gra systemowa. Preferowane jest to dla bardziej zaawansowanych typerów, którzy są już bardziej doświadczeni. Chodzi o wybór kilku sekcji i kombinacji, dzięki czemu nawet w przypadku błędnego wytypowania jednego, lub dwóch typów, gracze są w stanie być na plusie i wygrać kupon.

Ustalenie bankroll’u

Bardzo ważne jest również kontrolowanie budżetu, czyli tak zwany bankroll. Możemy go również zaliczyć do metod obstawiania meczów, ponieważ bez określonych funduszy, wszystko się może posypać. Najważniejsze, aby mieć przeznaczoną kwotę na dany miesiąc i obstawiać dany kupon za 2 – 3% całego bankrollu. W takim przypadku będziemy kontrolować swoje wydatki i nie przekroczymy sumy, którą zdecydowaliśmy się zainwestować w obstawianie meczów.

Na co zwrócić uwagę podczas typowania?

Na koniec kilka wskazówek, na co zwrócić uwagę – oto kilka metod obstawiania meczów, bez których trudno jest wyobrazić sobie ewentualny zysk w bukmacherce.

Po pierwsze – analiza statystyk. Gdy wybierzemy sobie poszczególne spotkanie, to trzeba sprawdzić, w jakiej formie są poszczególne drużyny, jak wyglądają ich spotkania bezpośrednie, a także terminarz – czy nie grają niedługo ważniejszego meczu. Każdy aspekt jest ważny i im mniej się pominie, tym większe szanse na ewentualną wygraną.

Po drugie – wybór dyscypliny. Nie ma ludzi znających się na wszystkim. I dlatego każdy z typerów na pewno ma taki sport, którym interesuje się od wielu lat i zna każdy najmniejszy szczegół z nim związany. Warto jest więc to wykorzystać i nie obstawiać ping ponga, gdy czujemy się mocno w piłce nożnej. Znając daną specyfikę sportu, łatwiej jest się odnaleźć w jego obstawianiu.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę