Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher internetowy Superbet odpalił nowiutką edycję w pełni bezpłatnej gry SuperGame.
Odsłona pod nazwą SuperGame Jackpot jest poświęcona kibicom Ekstraklasy piłki nożnej. Do wygrania co tydzień minimum 50 000 złotówek, a kwota niniejsza może z każdą serią rosnąć o kolejne 25 000 pln. Starczy akuratnie rozszyfrować dokładne wyniki meczów Ekstraklasy.

Superbet.pl to numer 1 polskiego rynku zakładów sportowych w klasie gier „free to play”. Są to gry, które nie wymagają depozytu, bądź zaryzykowania stawki. Obstawiający nie ponosi stąd ani grama ryzyka związanego z założeniem konta u bukmachera, ma za to szansę wygrania olbrzymiej kasy plus zapewnioną fenomenalną rozrywkę.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

 

Konkurs w zakładach bukmacherskich

Innowacyjna formuła to gra kumulacyjna, gdzie deficyt zasadniczej wygranej w pewnej turze będzie potęgował ekscytacje w dodatkowej! W ubiegłej partii Super Game padła największa dotąd nagroda – jeden typujący zyskał 40 000 złotych w gotówce.
Tak okazała sumka była naturalnie rezultatem kumulacji związanej z brakiem akuratnych wyników w minionej rundzie. Zwycięzców nie było, dlatego że rozgrywka Brazylia vs Argentyna został wstrzymany i dodatkowo nierozstrzygnięty.
W kolejnej edycji Super Game Jackpot kumulacja inaczej w zasadzie potężne nagrody w tejże całkiem bezpłatnej grze, będą w znacznym stopniu częstszym zjawiskiem.

Wyłącznie w tym roku Superbet w grach free to play wręczył użytkownikom zarejestrowanym w swoim portalu nagrody na ogólną sumę blisko 8 milionów PLN! W szczególności te akcje sprawiają ciągłe zdobywanie przez spółkę nowych, zadowolonych obstawiajacych i co więcej pościg za konkurencją ze ścisłej czołówki.

Skąd wobec tego modyfikacja flagowego formatu?

„W Superbet nie akceptujemy monotonność i nieprzerwanie odnawiamy nasze rozwiązania. Kumulowanie wygranych w powiązaniu z obstawianiem zdarzeń dla frajdy „najlepszej ligi na ziemi” powinno dalej mocniej elektryzować typerów, którzy coraz regularniej preferują naszą propozycję. Zdradzę także, iż nieregularnie do puli wygranych wchodzić będą nadzwyczaj atrakcyjne nagrody rzeczowe. Póki co jest to niemniej jednak niespodzianka.” – powiada Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

SuperGame Jackpot plus Ekstraklasa to zapewne solidne powiązanie też z uwagi na atrakcyjną propozycję zwykłych zakładów bukmacherskich na www.superbet.pl.

Wypróbuj SuperKursy plus SuperBets

Bukmacher w propozycji „SuperKursy” proponuje zakłady na najważniejszą klasę meczy piłkarskich z marżą 0%! Na którykolwiek pojedynek Ekstraklasy otwarta jest też sowita oferta SuperBets, inaczej parę zakładów w ramach jednego zdarzenia. Entuzjastów zakładów na żywo zainteresuje zapewne promocja 50% cashback na mecze Ekstraklasy.

Następna odsłona gry dostępna jest już na www.superbet.pl a także w najlepszej w Polsce aplikacji na telefon Superbet.

 

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę