Co to jest darmowy zakład u buka internetowego wie zapewne każdy typujący mecze.
W Fortunie dla przykładu… Przyszli gracze otrzymają alternatywę gry bez ryzyka lecz w nieznacznie odmiennej odmianie niż to było w minionym roku.
Tym razem będą to 3 zakłady bez ryzyka porażki: główny do 100 zł, wtóry do 200 zł i 300 zł. Razem wobec tego nadal będzie to 600 zł na początek przy rejestracji konta typującego.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

600 zł darmowy zakład – na start

Niżej znajdziecie charakterystykę jak funkcjonuje propozycja przy rejestracji Fortuny:

W przypadku zakładania konta, typujący odbiera pierwotny zakład bez ryzyka, do 100 zł. W trakcie 3 dni od otworzenia konta, Grający powinien sklecić pierwotny typ, tak aby rzeczony zaliczał się jako „Bez ryzyka”. Wybrany zakład, powinien się rozstrzygnąć podczas 7 dni. Sukces względnie refundacja (stawka + danina) w postaci kasy.

Po 3 dniach od rejestracji, grający otrzymuje drugi włączony już zakład Bez ryzyka, z tymże do 200 zł. Ażeby z niego zrobić użytek, musi gracz podczas 3 dni od uzyskania zaryzykować zakład.
Pierwotny zakreślony zakład po 3 dniach od otworzenia konta będzie przedstawianym bez ryzyka. Analogicznie i tu mamy 7 dni na wynik. Nagroda ewentualnie refundacja (stawka + danina) w formie gotówki.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Po 6 dniach od otworzenia konta na www.efortuna.pl, typujący dostaję trzeci działający już zakład Bez ryzyka, tym razem do 300 zł. Ażeby go zagospodarować, każdy użytkownik w ciągu 3 dni (od przyjęcia zaryzykować zakład. Pierwszy postawiony zakład po 6 dniach od rejestracji będzie owym Bez ryzyka – ostatnim z puli przy zakładaniu konta. Jednakowo i tu mamy 7 dni na realizację. Nagroda bądź zwrot (stawka zaryzykowana + podatek).

Na dodatek stosując kod bonusowy ’VIPKOD’ na www.efortuna.pl uzyskasz przy rejestrowaniu konta typującego 20 PLN za całą rejestrację.